Revitalizace duše a těla


Život v rovnováze

Jestliže je gravitace lepidlem, které svět drží pohromadě, pak rovnováha je klíčem odemykajícím jeho tajemství.

Rovnováha se vztahuje na naše tělo, mysl a city, na všechny roviny naší existence. Je nám připomínkou toho, že ať už děláme cokoliv,  můžeme to přehnat, anebo to dělat nedostatečně. 

A pokud se kyvadlo našeho života či zvyků vychýlí příliš daleko do jedné strany, nevyhnutelně se vzápětí musí zhoupnout na stranu protější.

                                           Dan Millman


„Rovnováha je klíč k životu“.

Každý život je jedinečný a každý život má svá úskalí. Leckdy se přistihneme, že někomu jeho život závidíme: „Kdybych byla krásná jako Marilyn Monroe“, kdybych měla literární talent jako Marquerite Duras“, kdybych mohl vést dobrodružný život jako Hemingway“. Být na jejich místě, nepotýkali bychom se stejnými problémy, ale v každém případě bychom neměly ty, které máme nyní. Zato bychom však měli jiné – ty, s nimiž se potýkali oni.

Existují však šťastní jedinci, kteří žijí harmonicky a obvykle mají pocit, že k nim je život štědrý. Dokáží ocenit lidi ve svém okolí a drobné všední radosti, jako je jídlo, spánek, klid přírody a krása města. Rádi tvoří a budují, ať se jedná o konkrétní věci, plány nebo vztahy. Setkáváme se s nimi po celém světě. Někteří jsou bohatí, jiní ne, někteří žijí v manželství, jiní sami, někteří mají výjimečné nadání, jiní jsou z cela obyčejní. Ale celkově se zdá, že snáze čelí překážkám – jako by měli zvláštní schopnost zmobilizovat v nepříznivé situaci veškeré síly a dát své existenci smysl.


Volba správné cesty, aneb nabízíme Vám pomocnou ruku

Každý z nás je v určitém bodě své životní cesty a možná právě teď prožíváte období života, kdy se rozhodujete, jaký zvolíte směr. 

Díky jedinečným, zážitkovým seminářům a kurzům Vám nabízíme možnost zvolit si cestu k prožitku vlastní osobnosti a v nalezení životní rovnováhy. 

Pomocnou ruku při hledání řešení stresových situací , těžkých životních událostí a možnostech terapie pro tělo i duši Vám nabízí a na setkání s Vámi se těší 


                                         Tým Academia Liberty

Vytvořil: 2010 © Smartware s.r.o., Redakční systém MultiCMS
Zásady zpracování osobních údajů | foto © Fotolia | design © 2010 Vítězslav Jančák